Sponeta

 

Sponeta to niemiecka marka obecna na rynku od ponad 50 lat! Jej produkty są dostępne na wszystkich kontynentach w ponad 90 krajach. Dzięki stosowaniu najnowocześniejszych technologii produkcji stolarki, SPONETA dostarcza swoim wymagającym klientom towary najwyższej jakości opatrzonych znakiem jakości TÜV GS a jej flagowe modele certyfikatem ITTF.

Promując i oferując produkty marki Sponeta, wierzymy że w 100% trafiamy w potrzeby klientów, oferując  najlepszą jakość.
Sponeta ma w swojej ofercie aż osiem linii modelowych stołów do tenisa, zaczynając od linii amatorskiej, poprzez szkolną a kończąc na linii profesjonalnej opatrzonej certyfikatem ITTF.
Wszystkie stoły marki Sponeta produkowane są w Niemczech i dzielą się na ze względu na rodzaj użytkowania:

INDOOR stoły do użytku wewnętrznego

-płyta wiórowa wielokrotnie powlekana w procesie rolowania, linie dzielące pola nanoszone poprzez druk- naświetlanie. Zgodność z klasą A, B,C,D – wybrane modele posiadające certyfikat ITTF,  24 miesiące gwarancji

OUTDOOR stoły do użytku zewnętrznego

– płyta melaminowa, materiał odporny na wilgoć, blat zintegrowany wraz z całą metalową konstrukcją, linie dzielące pola są zintegrowane
Zgodność z klasą B,C,D –  10 lat gwarancji

W opisie każdego produktu uzyskujemy szczegółowe informacje dotyczące stołów do tenisa stołowego, posługując się poniższymi znakami i symbolami.

Wybrane modele stołów do tenisa zatwierdzone przez Międzynarodową Federację Tenisa Stołowego (ITTF) są wiążąco oznakowane jej logiem.

W 2019 roku po kompleksowym audycie firmy pod względem ekologii, ekonomii i kompetencji społecznych (jakość produktu, usługi i doradztwa, orientacja gospodarcza na przyszłość, zarządzanie przedsiębiorstwem oraz odpowiedzialność środowiskowa i społeczna) Sponeta GmbH otrzymała pieczęć „Bezpieczny rozwój” zgodnie z rozporządzeniem proceduralnym D-17/400780.

Sponeta gwarantuje odpowiedzialnie zakupy.

 

PEFC to Program Uznawania Systemów Certyfikacji Lasów zaś jego logo z „zielonymi drzewami” zapewnia, że wyroby z drewna – począwszy od desek a skończywszy na meblach, opakowaniach czy papierze – pochodzą ze źródeł użytkowanych w zrównoważony sposób. PEFC działa na całym świecie zapewniając, że lasy spełniają najwyższe standardy zrównoważonego rozwoju, drewno w nich pozyskiwane jest śledzone w całym łańcuchu dostaw, w trakcie jego przetwarzania w szeroką gamę produktów.

Naszym priorytetem jest pomaganie Klientom w podejmowaniu korzystnych dla nich decyzji, jak najbardziej dopasowanych do potrzeb i możliwości finansowych.
Najważniejsze dla nas, to zadowolenie naszych Klientów!
Zespół Victoria Sport

 

 

Przydatne linki:
Victoriasport.pl
Galeriasportowa.pl
https://www.sponeta.de/
https://www.youtube.com/user/sponeta1953
https://www.pefc.org/find-certified/company/1090928

 

 

 

SPORT
TURYSTYKA
SIŁOWNIA
FITNESS